Hakkımızda1996 yılında mekanik tesisat ve inşaat sektöründe taahhüt firması olarak gerek tek başına gerek farklı ortaklıklarla hizmet vermeye başlayan firmamız , 2007 yılında yeni bir yapılanmaya giderek Lam Mühendislik adı altında kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.

Ana faaliyet konusu bina ısıtma mekanik tesisatları iken 2012 yılında bina üst yapı mekanik tesisatı (HVAC), merkezi klima havalandırma konularında da proje ve taahhüt işleri gerçekleştirmeye başlamıştır.

Geldiğimiz nokta itibariyle şirketimiz resmi ve özel inşaatların mekanik proje, ısıtma, soğutma ve havalandırma yapım işleri konularını da yerine getirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Projelerimizde sorumluluklarımız çerçevesinde iş sağlığı ve güvenliği çevre sorumluluğu ve etik kurallar ön planda olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Başarımızın temelinde öncelikle kalite anlayışımız, insana ve yaptığımız işe olan saygımız ve sorumluluklarımızı bilmemizdir.

Hedefimiz doğruluk dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin kurumsal itibarımızı ön planda tutacak kaliteli projeler üretmektir.

Sertifikalarımız